Hakkımızda

METRO GÜVENLİK

METRO GÜVENLİK 2003 yılında daha önceki bilgi ve birikiminin verdiği sinerjiyi faydaya dönüştürmek üzere şirketleşme yoluna giderek, kendisine Security CCD Camera ,Alarm Systems ve Security Control ana başlıkları altında toplanan iş kolunu uzmanlık alanı olarak seçmiş ve tüm enerjisini bu alana yönelterek, sanayinin ve turizmin bir arada yoğun olduğu Aliağa bölgesinde belirlediği hedeflerine ulaşmak üzere yola çıkmıştır.

Uluslararası alanda konusuyla ilgili birçok firma, kuruluş ve üreticileri titizlikle ve ayrıntılı biçimde takip eden Metro Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri, ülkemizi teknolojik çöplüğe dönüştürmeden, en gelişmiş teknolojileri ve bunlara sahip olan kuruluşların bölge bayiliklerini elde etme ve bunu sürdürme başarısını göstermiştir.

Metro Güvenlik gerekli olan güvenlik çözümlerini uygun ürün ve fiyatlarla sunarken memnun ve mutlu müşteri portföyü oluşturdu, güvenlik sistemlerinin ciddiyetini ve hassasiyetini öğreterek uyguladı, bütün bunların sonucunda da karlı ve büyüyen bir şirket oldu. 2003 Yılın da Aliağa'daki yeni şirket merkezimize taşındığımızdan beri yaptığımız yatırımların her zaman müşterilerimizin daha kaliteli hizmet alabilmeleri için olduğunu ispatlamış olduk.

Aldığımız önemli entegre projelerle isimizdeki profesyonelliğimizi, yetiştirdiğimiz kendi personelimizin başarılarını müşterilerimizden aldığımız takdirlerle, GELECEGIN SIRKETI olacağımızı şimdiden kanıtladığımıza inanıyoruz.

Metro Güvenlik Sistemleri sektöründe 13 yıla yakin tecrübesi ile mesleğini; VİZYONU, MİSYONU ve İLKELERİ ile geleceğe taşırken iz bırakan bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Güvenlik sistemciliği pek çok özellik gerektirir; ancak en önemlileri DÜRÜSTLÜK, GÜVEN ve GİZLİLİKTİR.

Bizde siz değerli müşterilerimize kalitesini her zaman kanıtlamış olan güvenlik sistemlerimizi tavsiye ediyoruz. Güvenlik sistemi bizim işimizse biz kullandığımız ürünlere güveniyoruz. Sizde bize güvenebilirsiniz.